Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Pokojówka - hotel w Łodzi - OD ZARAZ!

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-12-19


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Łódź, łódzkie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy Panie w charakterze Pokojówki, z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, do hotelu w Łodzi - OD ZARAZ! Praca polega na utrzymaniu czystości pokoi i tzw. części wspólnych w hotelu (ul. Kopernika). Kandydatom oferujemy pracę na pełen etat, przeszkolenie, niezbędny sprzęt i atrakcyjne warunki zatrudnienia; Od kandydatów oczekujemy: -Niekaralności; -Sumienności; -Dokładności; -Dobrej organizacji pracy i czasu; **Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 609 017 769 . Osoby zainteresowane prosimy o niezwłoczny kontakt pod wskazanym w ogłoszeniu numerem lub o przesłanie tu CV, wraz z informacją o ewentualnym stopniu niepełnosprawności oraz zawierającym zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy: -Niekaralności; -Sumienności; -Dokładności; -Dobrej organizacji pracy i czasu; **Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Dodatkowe informacje
Osoby zainteresowane prosimy o niezwłoczny kontakt pod wskazanym w ogłoszeniu numerem lub o przesłanie tu CV, wraz z informacją o ewentualnym stopniu niepełnosprawności oraz zawierającym zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.