Serwis bez barier

Pracownik gospodarczy, z orzeczeniem - Teolin k. Łodzi

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-12-18

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Teolin, łódzkie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Firma usługowa - specjalizująca się w utrzymaniu czystości poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK GOSPODARCZY Miejsce pracy: - Teolin koło Nowosolnej Wymagania: - orzeczenie niepełnosprawności, - uprawnienia na wózki widłowe; Oferujemy: - umowę o pracę - praca w dni robocze w godzinach 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00 Prosimy o kontakt telefoniczny. 667 047 337 ;
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania: - orzeczenie niepełnosprawności, - uprawnienia na wózki widłowe;