Serwis bez barier

OCHRONA - mile widziane orzeczenie-IgnatkI k. Białystok

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-12-18

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Ignatki, podlaskie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Grupa Kapitałowa Inter Group zatrudni Pracowników Ochrony na teren: Ignacki, k. Białegostoku. *MILE WIDZIANE osoby z ORZECZENIEM o stopniu niepełnosprawności. Oferujemy: -umowę o pracę na pełen etat / umowę zlecenie; - przeszkolenie; - pełne umundurowanie; - pracę w systemie zmianowym. Wymagania: Dyspozycyjność, niekaralność i rzetelność; Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz posiadanie prawo jazdy i aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności; Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o ewentualnym stopniu niepełnosprawności lub o kontakt pod numerem tel.: 667 047 337.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania: Dyspozycyjność, niekaralność i rzetelność; Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz posiadanie prawo jazdy i aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności;
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o ewentualnym stopniu niepełnosprawności lub o kontakt pod numerem tel.: 667 047 337.