Serwis bez barier

Pracownik Biurowy

Oferta pracy w firmie Kariera Service

Data dodania: 2017-12-15

Nazwa firmy
Kariera Service

Lokalizacja
Zielona Góra, lubuskie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Opis oferty pracy: Kariera Service - firma doradczo-usługowa, dla jednego ze swoich klientów poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: Pracownik Biurowy Miejsce pracy: Zielona Góra Obowiązki: - obsługa przychodzącej i wychodzącej poczty elektronicznej - obsługa telefoniczna biura i łączenie rozmów - organizacja logistyczna spotkań - wykonywanie poleceń przełożonego
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania : - komunikatywność - dobra organizacja pracy - sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych - dokładność - nienaganna kultura osobista Mile widziani studenci studiów zaocznych.
Zapewniamy zatrudnienie na umowę o pracę ,miłą atmosferę oraz bardzo dobre warunki rozwoju osobistego. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.