Serwis bez barier

Młodszy Specjalista ds Kadr

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-12-12

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
HR/kadry
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz bieżąca obsługa kadrowa, - przygotowanie dokumentów personalnych: aneksów, umów, zaświadczeń - zarządzanie danymi w systemie kadrowo-płacowym - kontakt telefoniczny z Klientami i Pracownikami - rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez pracowników w oparciu o wiedzę dotyczącą usług, projektów oraz procedur firmy;
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- minimum roczne doświadczeniae na podobnym stanowisku - znajomość przepisów prawa pracy - praktycznej znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych - komunikatywność, chęć rozwijania kompetencji
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia - rozwój w strukturach firmy - pakiet benefitów