Serwis bez barier

Referent d/s płac i kadr z niepełnosprawością

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-12-12

Lokalizacja
Chorzów Batory, śląskie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Realizacja procesów zatrudniania pracowników na umowy o pracę oraz umowy zlecenia - Naliczanie płac - sporządzanie list płac. - Rozliczanie zleceniobiorców - Prowadzenie dokumentacji pracowniczej.- ewidencja czasu pracy, zwolnienia z pracy, zwolnienia lekarskie - Deklaracje ZUS - Obsługa programów kadrowo-płacowych.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
WYMAGANIA: - Orzeczenie o niepełnosprawności. - Samodzielność i dobra organizacja pracy. - Dobra znajomość pakietu ,,Office'' w szczególności Excel oraz obsługa urządzeń biurowych. - wymagana znajomość programu Płatnik i Symfonia
Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 571 305 557 ze mną od pon-pt, w godz.: od 7:00 do 16:00 lub e-mailowy d.kuligowska@probet.info.pl