Serwis bez barier

Sprzątanie obiektu w Dąbrowie Górniczej, ul. Powstańców

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-12-12

Lokalizacja
Dąbrowa Górnicza, śląskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
PROBET SP. Z O.O. Obecnie szukamy na stanowisko: SPRZĄTACZKA Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza ulica: Powstańców Obowiązki: Utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, socjalnych i kuchennych - sprzątanie pomieszczeń sanitarno-higienicznych - sprzątanie klatek schodowych i ciągów komunikacyjnych oraz szatni - mycie okien
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności - Staranność i dokładność w działaniu - Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz. - Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy - Doświadczenie zawodowe w branży usług czystościowych będzie dodatkowym atutem Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 571 305 557 ze mną od pon-pt, w godz.: od 7:00 do 16:00 lub e-mailowy d.kuligowska@probet.info.pl