Serwis bez barier

osoba sprzątająca

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-12-12

Lokalizacja
Lublin, lubelskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Miejsce pracy: Lublin ulice: Bernardyńska, Mełgiewska, Diamentowa Region: Województwo Lubelskie Zadania: - sprzątanie pomieszczeń biurowych, - sprzątanie pomieszczeń sanitarno-higienicznych - oraz klatek schodowych, stołówek, szatni
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania: - Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności. - Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz. - Doświadczenie zawodowe w branży usług czystościowych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy pracę: - umowę o pracę, na pełny etat - praca od poniedziałku do piątku - atrakcyjne wynagrodzenie od 1600 zł na rękę - możliwość pracy na zmiany, blisko miejsca zamieszkania - bezpłatne szkolenia stanowiskowe i BHP - Pracę w miłej atmosferze - Możliwość pracy od zaraz Co zyskujesz pracując u nas...: - Stabilne zatrudnienie - terminowe wypłaty wynagrodzeń i system premiowy - zwrot kosztów za leki, paczki dla dzieci itp. - dodatkowe 10 dni urlopu (tylko stopień umiarkowany i znaczny) - Możliwość rozwoju i awansu Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 571 305 557 ze mną od pon-pt, w godz.: od 7:00 do 16:00 lub e-mailowy d.kuligowska@probet.info.pl