Serwis bez barier

Pracownik ochrony - z orzeczeniem Kluczbork

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-12-12

Lokalizacja
Kluczbork, opolskie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- Obsługa monitoringu, - Kontrola ruchu osobowego i samochodowego, - Ochrona osób i mienia i raportowanie z przebyte służby, - Odbijanie punktów kontrolnych i obchody terenu.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (wymóg konieczny), - Zaświadczenie o niekaralności, - Chęci do pracy, dyspozycyjność, - Stan zdrowia pozwalający na obchody terenu i pracę w godzinach nocnych, - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Umowę o pracę, pełny etat, 2 zmiany: 6.00 - 18.00, 18.00 - 6.00 (wg grafiku), godziny pracy mogą jeszcze ulec zmianie - Dodatkowe szkolenia, w tym możliwość sfinansowania kursu pracownika kwalifikowanego, - Kasa zapomogowo-pożyczkowa, - Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, - Dodatkowy urlop rehabilitacyjny. Kontakt: tel. 799 016 083, 799 016 086.