Serwis bez barier

Pracownik z niepełnosprawnością do ochrony

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-12-12

Lokalizacja
Warszawa Białołęka, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- Kontrola ruchu osobowego i samochodowego, - Raportowanie z przebytej służby, - Odbijanie punktów kontrolnych, - Obchody terenu.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (wymóg konieczny), - Niekaralność (wymóg konieczny), - Chęci do pracy, obowiązkowość i dyspozycyjność, - Stan zdrowia pozwalający na obchody terenu i pracę w godzinach nocnych, - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
OFERUJEMY: - Umowę o pracę, pełny etat, godziny pracy: od pon. do pt. od 15.00 do 7.00, w sob. i niedz. od 6.00 do 6.00 (wg. grafiku) godziny pracy mogą jeszcze ulec zmianie. - Dodatkowe szkolenia, w tym możliwość sfinansowania kursu pracownika kwalifikowanego, - Kasa zapomogowo-pożyczkowa, - Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, - Dodatkowy urlop rehabilitacyjny. Kontakt: tel. 799 016 083, 799 016 086.