Serwis bez barier

Operator wózka widłowego

Oferta pracy w firmie Probet Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-12-09

Nazwa firmy
Probet Sp. z o.o.

Lokalizacja
Dąbrowa Górnicza, śląskie
Obszar zatrudnienia
Magazyn
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Zbieranie towaru za pomocą wózków widłowych, - Kompletacja zamówień, - Pakowanie towarów, - Rozkładanie towaru na regały- ręcznie i przy użyciu wózków widłowych GODZINY PRACY: poniedziałek - piątek 06:00 -14:00, 14:00 - 22:00
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
WYMAGANIA: - Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności - Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składu, - Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera mile widziane, - Niepełnosprawność nie może być przeszkodą w podjęciu pracy na oferowanym stanowisku, - Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz,
Oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Pełny etat - Praca na 2 zmiany - Wynagrodzenie: 1900 zł netto ( okres próbny) - 2050 zł netto ( po okresie próbnym) / do wypłaty - Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej - Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem 799-015-427 Proszę o przesłanie cv na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o orzeczeniu o niepełnosprawności.