Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Operator wózka widłowego

Oferta pracy w firmie Probet Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-12-09


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Probet Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie
Obszar zatrudnienia
Magazyn
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- ZAKRES OBOWIĄZKÓW : ~ Sortowanie asortymentu, ~ Przenoszenie prefabrykatów za pomocą wózków widłowych. ~Wydawanie i kompletowanie towaru. Godziny pracy: poniedziałek - piątek: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- WYMAGANIA : ~ Orzeczenie o niepełnosprawności. ~ Uprawnienia do obsługi wózka widłowego. ~ Samodzielność i dobra organizacja pracy. ~ Zdyscyplinowanie. ~ Doświadczenie w pracy na stanowisku operator wózka widłowego. ~ Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.
Dodatkowe informacje
- OFERUJEMY : ~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na runku . ~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. ~ Wynagrodzenie: 2000 zł netto w okresie próbnym / 2200 zł netto po okresie próbnym. ~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej. - KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał : 799015427 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę o przesłanie swojego CV na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).