Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Pracownik administracyjno-biurowy / Praca od zaraz

Oferta pracy w firmie Probet Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-12-09


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Probet Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Łódź, łódzkie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- ZAKRES OBOWIĄZKÓW : ~ Wydawanie/koordynowanie zestawień z Chipami, kartami, kluczykami do szafek. ~ Wsparcie w wydawaniu odzieży. ~ Wydawanie skierowań. ~ Wydawanie dokumentów do zatrudnienia. ~ Prowadzenie pliku absencji. ~ Prowadzenie raportu np. absencji, odzieży, innych na potrzeby Kadry Zarządzającej. ~ Codzienne wprowadzanie ewidencji czasu pracy. ~ Rozliczanie APT.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- WYMAGANIA : ~ Orzeczenie o niepełnosprawności. ~ Wykształcenie minimum średnie. ~ Doświadczenie w pracy biurowej (wymóg konieczny). ~ Obsługa komputera co najmniej w stopniu dobrym. ~ Bardzo dobra obsługa programów MS Office ( Excel ) i innych. ~ Znajomość obsługi urządzeń biurowych. ~ Znajomość języków obcych ( j. angielski w stopniu dobrym) ~ Samodzielność w pracy. ~ Umiejętność pracy w zespole. ~ Niepełnosprawność nie może być przeszkodą w pracy biurowej oraz w pracy z komputerem powyżej 4 godz. dziennie.
Dodatkowe informacje
- OFERUJEMY : ~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku . ~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. ~ Pełny etat / praca od poniedziałku do piątku 06:00 - 14:00 lub 08:00 - 16:00 ~ Wynagrodzenie 1900 zł netto (do wypłaty). ~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej. - KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał Tel. 799015427 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę o przesłanie swojego CV na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).