Serwis bez barier

Sekretarka z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferta pracy w firmie BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Data dodania: 2017-12-08

Nazwa firmy
BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Sekretariat
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Gromadzenie i przechowywanie informacji, - Wykonywanie prac administracyjno-biurowych, - Przyjmowanie interesantów i załatwianie ich niektórych spraw, - Samodzielne prowadzenie korespondencji, - Przyjmowanie, segregowanie i przekazywanie korespondencji, - Przyjmowanie i łączenie telefonów.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
WYMAGANIA: - Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, - Znajomość języka angielskiego- poziom minimum B2, - Obsługa urządzeń biurowych, - Umiejętność obsługi komputera, - Podstawowa znajomość MS OFFICE.