Serwis bez barier

Pracowników gospodarczych w Poznaniu

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-12-08

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
NIEPEŁNOSPRAWNI....AKTYWNI ZAWODOWO PRACUJ Z NAMI Zakład Pracy Chronionej zatrudni osoby niepełnosprawne na stanowisko: - Pracownik Gospodarczy Praca w Poznaniu, ul. Głogowska Do obowiązków pracownika będzie należało: - sprzątanie hali magazynowej - bieżące sprzątanie terenu zewnętrznego - drobne prace gospodarcze na zewnątrz
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania: - Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności. - Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz. - Doświadczenie zawodowe w branży usług czystościowych