Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Recepcjonistka z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferta pracy w firmie Probet Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-12-08


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Probet Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Administracja państwowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- ZAKRES OBOWIĄZKÓW : ~ Wprowadzanie wymaganych danych do systemu informatycznego w Przychodni Przyszpitalnej oraz ich bieżąca aktualizacja. ~ Rejestracja pacjentów. ~ Rejestracja pacjentów poprzez call center. ~ Odwoływanie wizyt. ~ Przygotowywanie list pacjentów do poszczególnych poradni na każdy dzień pracy i dostarczanie ich wraz z dokumentacją indywidualną pacjenta do poszczególnych gabinetów. ~ Dostarczanie do poszczególnych gabinetów dokumentacji medycznej pacjentów zgodnie z grafikiem pracy lekarzy, zgodnie z zapisem komputerowym przyjęć oraz odbiór i zabezpieczenie tej dokumentacji z poszczególnych gabinetów. ~ Odbiór i dołączanie badań diagnostycznych do indywidualnej dokumentacji medycznej pacjenta. ~ przed wizytą pacjenta w poradni ponowne sprawdzenie czy wszystkie wymagane prawem dane są wprowadzone do systemu informatycznego w szczególności: ubezpieczenie, skierowanie, ~ Ścisłe przestrzeganie obowiązującego obiegu dokumentacji medycznej pomiędzy rejestracją - archiwum - i innymi komórkami organizacyjnymi, zgodnie z kompetencjami. ~ Zabezpieczenie dokumentacji medycznej w kartotekach. ~ Wprowadzanie danych do systemu informatycznego przy przyjęciach planowych do szpitala. ~ Ścisła współpraca z zespołem pielęgniarskim Przychodni Przyszpitalnej. ~ Przestrzeganie obowiązujących na terenie Szpitala regulaminów, instrukcji, procedur, przepisów BHP, P/POŻ, ustawy o ochronie danych osobowych oraz zapisów Karty Praw Pacjenta. ~ Przestrzeganie aktów wewnętrznych oraz regulacji wynikających z wdrożonego ZSZ. ~ Przyjmowanie opłat za xero dokumentacji medycznej oraz opłat od osób nieuprawnionych do bezpłatnych świadczeń medycznych i rozliczania się z kasą szpitala z tych opłat. ~ Zachowanie właściwej postawy etycznej, kultury osobistej, wyrozumiałości i uprzejmości w kontaktach z pacjentami. ~ Realizowanie innych poleceń przełożonych związanych z prowadzoną działalnością nieujętych powyżej. ~ Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego, związanych z zajmowanym stanowiskiem, nie objętych podanym, zakresem obowiązków.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- WYMAGANIA : ~ Orzeczenie o niepełnosprawności. ~ Wykształcenie minimum średnie. ~ Doświadczenie w pracy biurowej (mile widziane: w recepcji). ~ Obsługa komputera co najmniej w stopniu dobrym. ~ Znajomość obsługi urządzeń biurowych. ~ Znajomość języków obcych ( j. angielski w stopniu dobrym) - dodatkowy atut. ~ Samodzielność w pracy. ~ Umiejętność pracy w zespole. ~ Niepełnosprawność nie może być przeszkodą w pracy biurowej oraz w pracy z komputerem powyżej 4 godz. dziennie.
Dodatkowe informacje
- OFERUJEMY : ~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku . ~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. ~ Pełny etat / praca od poniedziałku do piątku 07:00 - 14:35 i 11:00 - 18:35 ~ Wynagrodzenie 1800 zł netto (do wypłaty) w okresie próbnym / 1900 zł netto po okresie próbnym. ~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej. - KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał Tel. 799015427 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę o przesłanie swojego CV na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).