Serwis bez barier

Kasjer lotniczy z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferta pracy w firmie BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Data dodania: 2017-12-07

Nazwa firmy
BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Lokalizacja
Warszawa (możliwość pracy zdalnej), mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Handel/sprzedaż
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- Sprzedaż i rezerwacja biletów lotniczych i kolejowych, - Wynajem samochodów, - Sprzedaż ubezpieczeń turystycznych, - Rezerwacja transferów, - Rezerwacja hoteli.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Znajomość Systemu AMADEUS, - Znajomość języka polskiego oraz angielskiego (inne języki mile widziane), - Doświadczenie w pracy w branży turystycznej, - Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu, - Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji, - Komunikatywność.
OFERUJEMY: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, - Możliwość rozwoju, - Pracę dla osoby niepełnosprawnej, - Miłą atmosferę w pracy. Infolinia w sprawie ofert pracy: Paweł Płaczkiewicz 48517770018 ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=fd9d8e4c0d3643228c0a9420b786383d Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.