Serwis bez barier

Pracownik biurowy - szkolenie + płatny staż

Oferta pracy w firmie Fundacja Sustinae

Data dodania: 2017-12-07

Nazwa firmy
Fundacja Sustinae

Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Fundacja Sustinae realizuje projekt aktywizacji zawodowej, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Udział w projekcie jest 100% dofinansowany! DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH POZOSTAJĄCYCH BEZ ZATRUDNIENIA OFERUJEMY: - płatny, trzymiesięczny staż na otwartym rynku pracy - udział w bezpłatnym szkoleniu zawodowym wraz z uzyskaniem certfikatu - stypendium szkoleniowe za udział w szkoleniu zawodowym - zwrot kosztów dojazdu w trakcie szkoleń zawodowych i stażu - udział w warsztatach z kompetencji miękkich: komunikacja, motywacja, przedsiębiorczość, radzenie sobie ze stresem - pośrednictwo pracy -doradztwo zawodowe, zaplanowanie i wdrożenie Indywidualnego Planu Działania
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
JEŚLI: - posiadasz status osoby niepełnosprawnej - jesteś w wieku od 18-29 lata - jesteś bierny zawodowo (nie pracujesz, nie uczysz się w trybie stacjonarnym) - masz gotowość do podjęcia zatrudnienia - mieszkasz na terenie miasta Krakowa lub powiatu krakowskiego Zgłoś się do nas i weź udział w projekcie! Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania: aneta.duch@fundacjasustinae.org tel: 883 340 209