Serwis bez barier

Pracownik Produkcji

Oferta pracy w firmie Polski HR A-Trybut

Data dodania: 2017-12-06

Nazwa firmy
Polski HR A-Trybut

Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Praca fizyczna
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- praca przy produkcji stolarki PCV i aluminium - obsługa maszyn produkcyjnych - przygotowanie i obróbka profili okiennych - montaż elementów dodatkowych
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (warunek konieczny) - wykształcenie minimum zawodowe - mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji okien lub na linii produkcyjnej - rzetelność, dokładność, sumienność, dyspozycyjność