Serwis bez barier

Osoba sprzatająca

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-12-06

Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Dbanie o czystość danego obiektu.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Chęci do pracy, sumienność, punktualność.
Sanpro Consulting dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do pracy jako personel sprzątający. Mamy wiele obiektów na terenie województwa Małopolskiego np w Krakowie, Zakopanem itp. Na początku umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym. Mile widziane osoby z orzeczeniem/grupą - niepełnosprawne.Chętnych zapraszamy do kontaktu pod nr:510013845 lub do biura w Krakowie przy Al. Pokoju 78, 5 piętro, pokój 25 od pon do pt od 9 do 15 30.