Serwis bez barier

Pracownik ochrony / wartownik

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-12-06

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Zławieś Wielka, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Grupa Kapitałowa Inter Group zatrudni Pracowników Ochrony, z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, na terenie: Złejwsi Wielkiej. Oferujemy umowę o pracę na pełen etat, przeszkolenie, pełne umundurowanie i pracę w systemie zmianowym. Wymagania: -Dyspozycyjność; -Orzeczenie o niepełnosprawności; -Niekaralność; ** Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz posiadanie prawa jazdy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności lub o kontakt pod numerem tel.: 724 001 777;
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania: -Dyspozycyjność; -Orzeczenie o niepełnosprawności; -Niekaralność; ** Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz posiadanie prawa jazdy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności lub o kontakt pod numerem tel.: 724 001 777;