Serwis bez barier

Dystrybucja posiłków, szpital ul. Fieldorfa

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-12-05

Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie
Obszar zatrudnienia
Gastronomia
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy osobę do pracy przy dystrybucji (rozwożeniu) posiłków do szpitala na ulicy Fieldorfa. Do obowiązków należy załadunek i dostarczenie posiłków z kuchni szpitalnej na sale do pacjentów. Wymagamy książeczki sanepidowskiej, lub checi i możliwości szybkiego jej wyrobienia. Praca zmianowa - 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Od naszych pracowników oczekujemy zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków, sumienności oraz nienagannej kultury osobistej.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz OLX, lub kontakt pod nr telefonu : 571 330 178 - . Dzwonić proszę od 8:00 do 15:00 w dni powszednie. Jeśli nie odbieram telefonu proszę o sms z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem "dystrybucja". Do usłyszenia!