Serwis bez barier

Zatrudnimy pomoc kuchenna do bistro na ul Słonimskiego

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-12-05

Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie
Obszar zatrudnienia
Gastronomia
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Poszukujemy sympatycznych osob do pracy w charakterze pomocy kuchennej. Praca w godzinach 8:30-16:30
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku bedzie nalezało: -obieranie i krojenie warzyw, -pomoc w przygotowywaniu posiłkow, -pomoc w dystrybucji posiłkow, mycie i dezynfekcja stanowiska pracy
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń, lub kontakt pod nr telefonu : 510200242 . Dzwonić proszę od 9:00 do 15:00 w dni powszednie. Jeśli nie odbieram telefonu proszę o sms z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem "Słonimskiego". Do usłyszenia!