Serwis bez barier

Sprzątanie w markecie ul Krakowska

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-12-05

Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
poszukujemy osob sprzątających do marketu na ulicy Krakowskiej. Możliwość pracy na cały lub pół etatu. Pół etatu w godzinach 5:00-9:00 Cały etat w godzinach 5:00-13:00 lub 13:00-21:00
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Od naszych pracowników oczekujemy zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków, sumienności oraz nienagannej kultury osobistej.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń lub kontakt pod nr telefonu : 510200242 . Dzwonić proszę od 9:00 do 15:00 w dni powszednie. Jeśli nie odbieramy telefonu proszę przesłać sms o treści "poczta market Krakowska + imie i nazwisko". Do usłyszenia!