Serwis bez barier

Koordynator

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-12-05

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Świecie, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Inne umysłowe
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy Koordynatora, z licencją 2. stopnia pracownika ochrony, na teren Świecia (województwo: kujawsko-pomorskie). *Mile widziane osoby z ORZECZENIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI; Wymagamy: - zaświadczenia o niekaralności, - wykształcenia min. średniego, - miłej aparycji i wysoka kultura osobistej, - umiejętności obsługi komputera, -doświadczenia w branży ochroniarskiej - mile widziane doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników - prawo jazdy kat. B; Oferujemy: - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności, - stabilność narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon, laptop itp. CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji oraz informacją o ewentualnym stopniu niepełnosprawności prosimy przesyłać poprzez portal.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagamy: - zaświadczenia o niekaralności, - wykształcenia min. średniego, - miłej aparycji i wysoka kultura osobistej, - umiejętności obsługi komputera, -doświadczenia w branży ochroniarskiej - mile widziane doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników - prawo jazdy kat. B;