Serwis bez barier

Asystent w Dziale Rekrutacji i Selekcji Personelu

Oferta pracy w firmie Agencja Zatrudnienia KS SERVICE SP.Z O.O.

Data dodania: 2017-12-04

Nazwa firmy
Agencja Zatrudnienia KS SERVICE SP.Z O.O.

Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie
Obszar zatrudnienia
HR/kadry
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
-rekrutacja i selekcja pracowników tymczasowych zgodnie z zamówieniem Klienta -przygotowywanie kampanii ogłoszeniowych -współpraca z pozostałymi działami
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
-samodzielność i dobra organizacji pracy własnej -zdolności komunikacyjne -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy
Agencja Zatrudnienia KS SERVICE SP.z o.o. jest przyjaznym miejscem pracy, które jest otwarte na osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z zatrudnieniem. Nasz zespół jest bardzo przyjazny i otwarty.