Serwis bez barier

Specjalista ds. SEO i Social Media - zdalnie

Oferta pracy w firmie Capital Work

Data dodania: 2017-12-04

Nazwa firmy
Capital Work

Lokalizacja
Opole, opolskie
Obszar zatrudnienia
Marketing/ promocja
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- analiza serwisów internetowych, - optymalizacja stron internetowych, - budowanie wysokiej pozycji stron w wyszukiwarkach, - prowadzenie i zarządzanie profilami firmy oraz organizowanie kampanii promocyjnych.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- aktualne orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, - wiedza poparta doświadczeniem z zakresu SEO, - dobra znajomości Google Analytics, Google Search Console, - Samodzielność w wykonywaniu działań SEO - umiejętności pracy w zespole, - zdolności analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania nowej wiedzy, - kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów, - mile widziane doświadczenie w dziedzinie SMM.
Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - możliwość pracy zdalnej - możliwość udoskonalenia swoich umiejętności - perspektywę rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) z zamieszczoną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.