Serwis bez barier

Pomoc kuchenna

Oferta pracy w firmie Sanpro Consulting BPO

Data dodania: 2017-12-01

Nazwa firmy
Sanpro Consulting BPO

Lokalizacja
Cała Polska, dolnośląskie
Obszar zatrudnienia
Gastronomia
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Poszukujemy osób chętnych do pracy jako pomoc kuchenna na terenie całej Polski. Wymagana chęć do pracy, dyspozycyjność oraz mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie oraz terminowe wynagrodzenie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny 510015576, 510013508, 510012200, 727003308 od poniedziałku do piątku 8:00-15:00
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- chęć do pracy, - dyspozycyjność, - mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności