Bezpłatne szkolenie marketingowe Google AdWords + płatny staż

Oferta pracy w firmie Fundacja Sustinae

Data dodania: 2017-11-30

Nazwa firmy
Fundacja Sustinae

Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Marketing/ promocja
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH POZOSTAJĄCYCH BEZ ZATRUDNIENIA OFERUJEMY: - płatny, trzymiesięczny staż na otwartym rynku pracy - udział w bezpłatnym szkoleniu zawodowym wraz z uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu z Google AdWords. - stypendium szkoleniowe za udział w szkoleniu zawodowym - zwrot kosztów dojazdu w trakcie szkoleń zawodowych i stażu - udział w warsztatach z kompetencji miękkich: komunikacja, motywacja, przedsiębiorczość, radzenie sobie ze stresem - pośrednictwo pracy -doradztwo zawodowe, zaplanowanie i wdrożenie Indywidualnego Planu Działania
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
orzeczenie o niepełnosprawności wiek 18 -29 lat zamieszkanie na terenie Krakowa lub powiatu krakowskiego
Zgłoszenia do udziału w projekcie należy przesłać na aneta.duch@fundacjasustinae.org