Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Płatne staże i kursy dla osób z niepełnosprawnością

Oferta pracy w firmie Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych INTEGRALIA

Data dodania: 2017-11-29


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych INTEGRALIA
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Sopot, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Edukacja
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Trwa rekrutacja do projektu "KOMPetencje na wymiar - integracja społeczna i zawodowa osób z niepełnosprawnością" Przygotowaliśmy dla Ciebie: DWA SZKOLENIA: kurs komputerowy z certyfikacją ECDL oraz szkolenie dobrane pod kątem indywidualnych potrzeb CYKL GRUPOWYCH I INDYWIDUALNYCH SESJI z doradcą zawodowym, pośrednikiem pracy, psychologiem i coachem, SZKOLENIA z zakresu umiejętności interpersonalnych i poszukiwania pracy: autoprezentacja, asertywność, radzenie sobie ze stresem, metody rekrutacji, profesjonalne cv, 3-MIESIĘCZNY PŁATNY STAŻ.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, inna

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Jeśli jesteś pełnoletnią osobą posiadającą orzeczenie o niepełnosprawności, mieszkającą w województwie pomorskim, pozostającą bez zatrudnienia, ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! Gwarantujemy kompleksowe wsparcie i indywidualne podejście!
Dodatkowe informacje
Aby zgłosić chęć udziału w projekcie, wystarczy przesłać wypełnione zgłoszenie wraz z CV i zeskanowanym orzeczeniem o niepełnosprawności na adres: projekty@integralia.pl Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.integralia.pl PRZYJMOWANIE DOKUMENTACJI REKRUTACYJNEJ TRWA DO 6 grudnia 2017. 20 osób z największą liczbą punktów weźmie udział w kolejnych etapach rekrutacji. Zdobądź nowe KOMPetencje i daj sobie szansę! Czekamy na Twoje zgłoszenie! Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://www.integralia.pl/projekty/projekty-eu/ W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem: projekty@integralia.pl lub pod numerem tel. 58 555 60 90 tel. 58 559 45 98 - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.