Szukamy Pracownika Ochrony z orzeczeniem do Słębowa k. Żnina

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-29

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Słębowo, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Grupa Kapitałowa Inter Group zatrudni osoby do Ochrony, z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności do miejscowości Słębowo - koło Żnina. *MILE WIDZIANE OSOBY NA EMERYTURZE, POSIADAJĄCE ORZECZENIE Praca w systemie zmianowym, dotyczy ochrony obiektów; Oferujemy umowę o pracę na pełen etat, atrakcyjne warunki zatrudnienia, przeszkolenie, pełne umundurowanie i pracę w systemie zmianowym. Wymagania: -Dyspozycyjność; -Orzeczenie o niepełnosprawności; -Niekaralność; *Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel: 785 006 783 lub o przesłanie CV z informacją o stopniu niepełnosprawności na adres: mailowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania: -Dyspozycyjność; -Orzeczenie o niepełnosprawności; -Niekaralność; *Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel: 785 006 783 lub o przesłanie CV z informacją o stopniu niepełnosprawności na adres: mailowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.