Serwis bez barier

Pracownik biurowy

Oferta pracy w firmie Fundacja Sustinae

Data dodania: 2017-11-28

Nazwa firmy
Fundacja Sustinae

Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Fundacja Sustinae poszukuje chętne osoby niepełnosprawne do udziału w projekcie "Centrum Animacji Kariery Osób Młodych. Program aktywizacji zawodowo-edukacyjnej osób niepełnosprawnych z Gminy Miejskiej Kraków i powiatu krakowskiego" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, z środków EFS. Celem projektu jest wsparcie 25 młodych osób niepełnosprawnych w sprawnym wejściu na rynek pracy. KOGO POSZUKUJEMY: Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych, w wieku 18- 29 lat, zamieszkałych na terenie miasta Krakowa lub powiatu krakowskiego, które są bierne zawodowo (tzn. nie pracują, nie uczą się i nie szkolą w trybie stacjonarnym oraz nie są zarejestrowane w urzędzie pracy). CO MOŻESZ ZYSKAĆ: 01. Diagnozę i opracowanie Indywidualnego Planu Działań 02. Udział w certyfikowanych szkoleniach zawodowych wraz ze stypendium szkoleniowym w wysokości 997,40 zł 03. 3 - miesięczny płatny staż zawodowy lub oferty pracy Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Aneta Duch: e-mail: aneta.duch[at]fundacjasustinae.org kom.: 883 340 209
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
aktualne orzeczenie o niepełnosprawności 18 - 29 lat zamieszkanie na terenie Krakowa lub powiatu krakowskiego brak uczestnictwa w innych projektach realizowanych ze środków POWR