Serwis bez barier

Konsultant/-tka Działu HR (praca zdalna)

Oferta pracy w firmie OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp.K.

Data dodania: 2017-11-28

Nazwa firmy
OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp.K.

Lokalizacja
Praca zdalna, małopolskie
Obszar zatrudnienia
HR/kadry
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Praca polegałaby na wykonywaniu połączeń do kandydatów ubiegających się o pracę u Twojego pracodawcy. Zamieszczałbyś już gotowe ogłoszenia na stronach internetowych. Czasami też wcieliłbyś się w Tajemniczego Klienta i zweryfikował, jak inni pracują.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Miło nam będzie jeśli będziesz posiadał doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Jeśli nie będziesz miał takiego doświadczenia, a zaprezentujesz się podczas rekrutacji, jako osoba komunikatywna, skrupulatna i wykażesz się motywacją oraz zaangażowaniem to pozostałych rzeczy Cię nauczymy. To, co jest jeszcze ważne dla nas, to dobra obsługa komputera oraz swoboda wypowiedzi i prawidłowa dykcja.
Oferujemy umowę o pracę, wstępne szkolenie i wsparcie przełożonych oraz 7 godzinny dzień pracy z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych. Nie czekaj. Szukamy tylko 4 osób. Wyślij swoją aplikację na adres: praca@werbeo.com.pl Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)" Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż: 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Werbeo Sp. k. z siedzibą w 30-443 Kraków, ul. Józefa Marcika 12 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom, 3. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4. podanie danych osobowych jest dobrowolne.