Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Sprzedawca w salonie CCC

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-11-27


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Bolesławiec, Oława, Świdnica, Wrocław, dolnośląskie
Obszar zatrudnienia
Handel/sprzedaż
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- profesjonalną, zgodną ze standardami obsługę Klienta, - rozkładanie i uzupełnianie towaru w salonie, - zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję Klientów, - znajomość standardów ekspozycji towaru i umiejętność ich wykorzystania, - dbanie o wizerunek sieci CCC, - czynne uczestnictwo w tworzeniu zintegrowanego i efektywnego zespołu.
Wymiar i forma zatrudnienia
3/4 - trzy czwarte etatu, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość, - doskonałe umiejętności interpersonalne, - optymistyczne nastawienie do życia, - entuzjazm i zaangażowanie, - dyspozycyjność (praca na zmiany i w weekendy), - zainteresowanie aktualnymi trendami mody.
Dodatkowe informacje
Jako firma odpowiedzialna społecznie chętnie zatrudniamy osoby niepełnosprawne. Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: kamila.wawrzyniak@ccc.eu Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'.