Serwis bez barier

Szukamy Pań do sprzątania - Dąbrowa Górnicza

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-27

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Dąbrowa Górnicza, śląskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Szukamy osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, chętnych do pracy przy sprzątaniu, na terenie Dąbrowy Górniczej. Oferowane są: -umowa o pracę na pełen etat, -praca zmianowa, -przeszkolenie [doświadczenie nie jest wymagane] -niezbędny do pracy sprzęt oraz miła atmosfera; Wymagania: -chęć do pracy, -dobra organizacja, -orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, - sumienność; Kontakt / dodatkowe informacje TYLKO TELEFONICZNIE: 785 006 726 W GODZ. 8-14.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania: -chęć do pracy, -dobra organizacja, -orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, - sumienność;
Kontakt / dodatkowe informacje TYLKO TELEFONICZNIE: 785 006 726 W GODZ. 8-14.