Serwis bez barier

Tłumacz języka angielskiego - praca zdalna, Warszawa

Oferta pracy w firmie Polskihr - Atrybut SA

Data dodania: 2017-11-24

Nazwa firmy
Polskihr - Atrybut SA

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Polski HR - A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Polski HR - A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko-świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2015. Obecnie dla naszego Klienta - Fundacji - poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pracownik biurowy - praca zdalna. (oferta dedykowana osobie z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności) Opis stanowiska: - Tłumaczenie korespondencji (z angielskiego na polski i z polskiego na angielski), - Tłumaczenie postów i odpowiadanie na wiadomości na portalach społecznościowych w języku angielskim, - Obsługa poczty elektronicznej (j.angielski),
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania: - dobra organizacja czasu pracy, - sumienność, - zaangażowanie, - orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny.
Oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - niezbędne narzędzia do pracy, - możliwość rozwoju zawodowego. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Złożenie aplikacji oznacza, że "Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR - A-Trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-620, oś. Bohaterów Września 82. Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-Trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.