Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Ochrona, z orzeczeniem - różne miejsca w Gdańsku

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-24

Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Grupa Kapitałowa Inter Group zatrudni osoby do Ochrony, z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności w Gdańsku - różne lokalizacje na terenie tego miasta. Praca w systemie zmianowym. Oferujemy umowę o pracę na pełen etat, atrakcyjne warunki zatrudnienia, przeszkolenie, pełne umundurowanie i pracę w systemie zmianowym. Wymagania: -Dyspozycyjność; -Niekaralność; -Orzeczenie o niepełnosprawności; Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji lub o kontakt pod numerem telefonu: 887 571 000 lub 785 006 721.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Wymagania: -Dyspozycyjność; -Niekaralność; -Orzeczenie o niepełnosprawności; Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Dodatkowe informacje
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji lub o kontakt pod numerem telefonu: 887 571 000 lub 785 006 721.