Serwis bez barier

Pracownik biurowy w dziale rekrutacji (AEW/11/17)

Oferta pracy w firmie Weegree

Data dodania: 2017-11-23

Nazwa firmy
Weegree

Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie
Obszar zatrudnienia
HR/kadry
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Organizacja i prowadzenie recepcji biura. Prowadzenie prostych procesów rekrutacyjnych. Samodzielna realizacja procesu rekrutacji (redagowanie i publikacja ogłoszeń, pozyskiwanie i selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych - głównie wstępny, telefoniczny kontakt z kandydatem). Rekrutacja pracowników na stanowiska niskiego i średniego szczebla. Planowanie i realizacja zamówień biurowych. Wykonywanie czynności wynikających z bieżącej działalności biura.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego. Prawo jazdy kat. B. Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych. Doskonała organizacja pracy. Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi. Mile widziane osoby ze stopniem niepełnosprawności.
Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa+premie). Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia. Możliwość rozwoju zawodowego (możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz możliwość awansu)! Pracę na pełen etat! Pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach 8:30-16:30). Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe. Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz - domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!