Serwis bez barier

Pracownik działu handlowego

Oferta pracy w firmie Probet Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-22

Nazwa firmy
Probet Sp. z o.o.

Lokalizacja
Chorzów, śląskie
Obszar zatrudnienia
Handel/sprzedaż
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - Sprzedaż usług ( branża usług: porządkowych, ochrony, outsourcingu pracowniczego). - Ofertowanie. - Kontakt z klientem telefoniczny.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- WYMAGANIA : ~ Orzeczenie o niepełnosprawności. ~ Wykształcenie minimum średnie. ~ Znajomość branży ( usługi: porządkowe, ochrony, outsourcingu pracowniczego). ~ Samodzielność i dobra organizacja pracy. ~ Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz prawo jazdy kat. ,,B". ~ Dobra znajomość pakietu ,,Office'' oraz obsługa urządzeń biurowych. ~ Umiejętność odnajdywania alternatywnych rozwiązań, kreatywność.
- OFERUJEMY : ~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na runku . ~ Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne . ~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. ~ Wynagrodzenie: 2300 zł netto ( do wypłaty na konto). ~ Posiadamy własną flotę samochodów służbowych do dyspozycji oraz zapewniamy niezbędne narzędzia pracy laptop , telefon. ~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej. - KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał : 799015427 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę o przesłanie swojego CV na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).