Serwis bez barier

Niepełnosprawne osoby zatrudnie

Oferta pracy w firmie Drawex Sp. z o.o. Sp. K.

Data dodania: 2017-11-20

Nazwa firmy
Drawex Sp. z o.o. Sp. K.

Lokalizacja
Małkowo, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Praca fizyczna
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Ze względu na poszerzenie produkcji, zatrudnimy Niepełnosprawnych osoby do pracy na produkcji z Żukowa, Kartuz i okolicznych miejscowości. Praca w godzinach od 6.00 do 14.00 na różnych stanowiskach w zależności od umiejętności i predyspozycji pracownika. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na umowę o prace, Pracę jednozmianową Grupowe ubezpieczenie, Możliwość rozwoju i awansu, Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia. Wymagamy: Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, Umiejętność pracy w grupie Kreatywność i dobra organizacja stanowiska pracy Aplikacje można składać pod adresem email: rekrutacja@drawex.com.pl W tytule wiadomości proszę wpisać "NPP-2". Szczegóły pod numerem telefonu: 601 209 351 Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się z wybranymi osobami w przeciągu jednego tygodnia od złożenia dokumentów.
Wymiar i forma zatrudnienia