Serwis bez barier

Głuchoniemych Panów zatrudnie

Oferta pracy w firmie Drawex Sp. z o.o. Sp. K.

Data dodania: 2017-11-20

Nazwa firmy
Drawex Sp. z o.o. Sp. K.

Lokalizacja
Małkowo, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Praca fizyczna
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Firma produkcyjna z Małkowa zatrudni Głuchoniemych Panów do pracy na produkcji. Praca jednozmianowa na różnych stanowiskach produkcyjnych. Brak wymogów dotyczących wykształcenia czy doświadczenia. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na umowę o prace, Pracę jednozmianową Grupowe ubezpieczenie, Możliwość rozwoju i awansu, Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia. Pracę w młodym zespole i pozytywnej atmosferze Wymagamy: Umiejętność pracy w grupie Kreatywność i dobra organizacja stanowiska pracy Aplikacje można składać pod adresem email: rekrutacja@drawex.com.pl Szczegóły pod numerem telefonu: 601 209 351 Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się z wybranymi osobami w przeciągu jednego tygodnia od złożenia dokumentów.
Wymiar i forma zatrudnienia