Serwis bez barier

ochroniarz, portier

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-11-17

Lokalizacja
Konin, wielkopolskie
Obszar zatrudnienia
Recepcja
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Osoby zainteresowane zdobyciem nowych kwalifikacji oraz płatnym stażem, zapraszamy do udziału w projekcie finansowanym przez Unię Europejską
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, inna

Wymagania
Projekt skierowany jest do: - osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności i zarejestrowanych w PUP jako osoby bezrobotne, - osób w wieku 18- 64 lata mieszkających na terenie województwa wielkopolskiego
Oferujemy: - bezpłatny kurs zawodowy (możliwy kurs komputerowy, kurs opiekuna osób starszych zakończony certyfikatem lub inne wybrane przez uczestnika kursy ), - 4-miesięczny płatny staż zawodowy (stypendium 1 400 zł netto/mies.), - pośrednictwo pracy, - indywidualne spotkania z doradcą zawodowym i psychologiem pracy - szkolenia z umiejętności miękkich ( sposoby radzenia sobie ze stresem, podniesienie pewności siebie, komunikacji z innymi itp.) - zwrot kosztów dojazdu na szkolenia, kurs zawodowy i staż - materiały szkoleniowe