Serwis bez barier

Stażysta

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-11-17

Lokalizacja
Katowice, śląskie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
nstytut Turystyki w Krakowie Sp. z o. o. zaprasza osoby w wieku 18-29 lat pozostające bez zatrudnienia, zamieszkujące woj. śląskie do udziału w projekcie Zaplanuj swoją przyszłość. Realizacja projektu odbędzie się na terenie KATOWIC. Udział w szkoleniu jest bezpłatny (finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego). Oferujemy szkolenia zawodowe : np. Pracownik administracyjno- biurowy, Grafik komputerowy, szkolenia językowe angielski, szkolenia komputerowe, staże zawodowe, warsztaty motywacyjne oraz porady doradcy zawodowego i psychologa.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, inna

Wymagania
Po ukończeniu 150 płatnych godzin szkoleniowych, 3 miesięczny płatny staż (wysokość stypendium stażowego to 1400 zł ! ), który będzie przepustką do dalszego zatrudnienia. A przede wszystkim dobry stary na rynku pracy.
Dodatkowe informacje
Zapraszamy osoby niepełnosprawne.