Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Magazynier z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferta pracy w firmie Probet Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-17


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Probet Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Czeladź, śląskie
Obszar zatrudnienia
Magazyn
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- ZAKRES OBOWIĄZKÓW : ~ Rozładunek przesyłek. ~ Rozmieszczanie towaru na magazynie. ~ Przygotowywanie przesyłek zgodnie z otrzymanymi dokumentami. ~ Wydawanie i załadunek towaru z magazynu. ~ Wykonywanie prac porządkowych.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- WYMAGANIA : ~ Orzeczenie o niepełnosprawności. ~ Ważna książeczka SANEPID. ~ Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera. ~ Uprawnienia do obsługi wózka widłowego. ~ Możliwość pracy zmianowej. ~ Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podnoszenia ciężarów do 25 kg. ~ Samodzielność i dobra organizacja pracy.
Dodatkowe informacje
- OFERUJEMY : ~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na runku. ~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. ~ Wynagrodzenie 2200 zł netto w okresie próbnym. ~ Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00-16:00, 14.00 - 22:00 ~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej. - KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał tel. 799015427; e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę o przesłanie swojego CV wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).