Serwis bez barier

Kierownik Obiektów

Oferta pracy w firmie Probet. Sp.zo.o

Data dodania: 2017-11-16

Nazwa firmy
Probet. Sp.zo.o

Lokalizacja
Łódź, łódzkie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
OBOWIĄZKI: ~ Zarządzanie podległymi obiektami. ~ Rekrutacja. ~ Przeprowadzanie szkoleń. ~ Utrzymanie pozytywnych relacji z klientami. ~ Zarządzanie zespołem pracowników.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
WYMAGANIA: ~ Wykształcenie miń. Średnie . ~ Orzeczenie o niepełnosprawności . ~ Doświadczenie w branży usług utrzymania czystości. ~ Znajomość obsługi komputera (Excel, Word). ~ Dyspozycyjność . ~ Prawo jazdy. ~ Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej.
OFERUJEMY: ~ Atrakcyjne wynagrodzenie . ~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku . ~ Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu. ~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ~ Posiadamy własną flotę samochodów służbowych do dyspozycji oraz zapewniamy niezbędne narzędzia pracy laptop , telefon. ~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej DZIAŁ REKRUTACJI tel:32 705 09 41 mobile: Grzegorz 723 068 654