Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Pracownik ekipy sprzątającej - Biale Błota lub Bydgoszcz

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-16


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Białe Błota, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Poszukujemy Pań z orzeczeniem o niepełnosprawności do utrzymania czystości pomieszczeń na Białych Błotach lub w Bydgoszczy. Możliwa praca na pół etatu lub na pełen etat. Oferujemy: umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia, pracę zmianową, przeszkolenie (doświadczenie nie jest wymagane), miłą atmosferę i niezbędny do pracy sprzęt. Godziny pracy do ustalenia - możliwość pracy w godzinach rannych oraz popołudniowych. Wymagania: -orzeczenie o niepełnosprawności; -dokładność, sumienność; - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt poprzez portal, wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych do celów rekrutacji lub pod nr 725 010 919 bądź 724 001 777 .
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Wymagania: -orzeczenie o niepełnosprawności; -dokładność, sumienność; - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Dodatkowe informacje
Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt poprzez portal, wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych do celów rekrutacji lub pod nr 725 010 919 bądź 724 001 777 .