Specjalista ds. zamówień publicznych z orzeczeniem o niepełnosprawnośc

Oferta pracy w firmie BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Data dodania: 2017-11-16

Nazwa firmy
BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Lokalizacja
Cała Polska/ Praca zdalna, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Administracja państwowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- Informowanie Klientów firmy o obowiązujących procedurach wyłaniania dostawców / wykonawców w ramach realizowanych projektów dofinansowanych ze środków UE, - Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do wszczęcia i prowadzenia postępowania ofertowego zgodnie z zasadą konkurencyjności w ramach inwestycji współfinansowanych ze środków UE (w tym zapytania ofertowego) zgodnie z zapisami wniosku o dofinansowanie, - Opracowywanie projektów regulaminów i procedur wewnętrznych w zakresie udzielania zamówień publicznych prowadzonych w oparciu o zasadę konkurencyjności oraz ich aktualizacja, - Wsparcie Klientów firmy na etapie zamieszczania ogłoszenia na stronie internetowej wnioskodawcy i rozsyłania zapytań ofertowych, - Publikacja ogłoszeń w Bazie Konkurencyjności lub Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej, - Analiza poprawności zebranych ofert i ich zgodności z zapytaniem ofertowym, - Sprawdzenie poprawności całej dokumentacji dotyczącej przeprowadzonego postepowania (w tym umowy z dostawcą/wykonawcą), - Sporządzanie protokołów z wyboru dostawcy/wykonawcy w oparciu o zebrane oferty.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu prawa, ekonomii, zarządzania, administracji), - Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań zakupowych realizowanych w ramach inwestycji współfinansowanych ze środków UE na dostawy, usługi oraz roboty budowlane oraz postępowań o udzielenie zamówienia publicznego po stronie zamawiającego (w oparciu o zasadę konkurencyjności), - Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz innych aktów prawnych regulujących zagadnienia zamówień publicznych, - Znajomość zasad wyłaniania dostawców / wykonawców w ramach projektów badawczo-rozwojowych, wdrożeniowych i inwestycyjnych współfinansowanych ze środków UE zgodnie z zasadą konkurencyjności, - Umiejętność samodzielnego opracowania kompletnej dokumentacji pozwalającej na wszczęcie, przeprowadzenie oraz udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z zasadą konkurencyjności, - Dobra znajomość tematyki funduszy UE i zasad realizacji oraz rozliczania projektów, - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność posługiwania się Internetem, - Bardzo dobra organizacji pracy własnej, dokładność i samodzielność, - Umiejętność pracy pod presją czasu.
KONTAKT: Paweł Płaczkiewicz 517770018 OFERUJEMY: - Udział w realizacji ciekawych projektów, - Pracę w energicznym i otwartym zespole, - Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń, - Szkolenia podnoszące wiedzę i kwalifikacje, - Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub na zlecenie, - Możliwość pracy zdalnej, - Pakiet medyczny dla pracowników oraz kartę Multisport. Nasz strona: www.bponetwork.pl Nasz.facebook: BPONetwork Sp.zoo ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4f4a014bed71408399ded73a2dc8b26d Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.