Serwis bez barier

Szukamy Pań do serwisu sprzątającego

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-16

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Środa Wielkopolska, wielkopolskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Poszukujemy osób do serwisu sprzątającego na terenie Środy Wielkopolskiej. Praca polega na utrzymaniu czystości - sprzątaniu np. szatni czy biur. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych (3/4 etatu). *MILE WIDZIANE także osoby z ORZECZENIEM o stopniu niepełnosprawności; Oferujemy umowę o pracę, przeszkolenie (nie wymagamy doświadczenia), dogodne warunki zatrudnienia i miłą atmosferę w pracy oraz sprzęt niezbędny do pracy. Wymagamy: Dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków, niekaralności oraz dobrej organizacji czasu i miejsca pracy. Wszystkie osoby zainteresowane poprosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji oraz ewentualnie z informacją o stopniu niepełnosprawności lub o kontakt telefoniczny: 725 010 124 .
Wymiar i forma zatrudnienia
3/4 - trzy czwarte etatu, umowa o pracę

Wymagania
Wymagamy: Dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków, niekaralności oraz dobrej organizacji czasu i miejsca pracy.
Wszystkie osoby zainteresowane poprosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji oraz ewentualnie z informacją o stopniu niepełnosprawności lub o kontakt telefoniczny: 725 010 124 .