Serwis bez barier

Pracownik działu marketingu

Oferta pracy w firmie SOD-Janiszewski

Data dodania: 2017-11-15

Nazwa firmy
SOD-Janiszewski

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Marketing/ promocja
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- Tłumaczenie dokumentów i korespondencja w języku angielskim, - kontakt z klientem;
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie m.in. B2, - odpowiedzialność, - dokładność, - sumienność, - wychodzenie z inicjatywą,
Mile widziane: - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, Jeśli spełniasz powyższe warunki, zgłoś się! Możesz wysłać CV na adres: tasman@sod-janiszewski.pl lub zadzwonić pod numer: 663663889, powołując się na to ogłoszenie.