Serwis bez barier

Asystenta protetyka słuchu

Oferta pracy w firmie SOD-Janiszewski

Data dodania: 2017-11-15

Nazwa firmy
SOD-Janiszewski

Lokalizacja
Cała Polska, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Obsługa klienta
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- nawiązanie pierwszego kontaktu z klientami, - witanie klientów, - kierowanie ruchem w oddziale, - opieka posprzedażowa, - kontakt telefoniczny z klientami, - zamawianie towaru do oddziałów, - administracja i sprzedaż drobnego asortymentu.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- doświadczenie w sprzedaży, - umiejętność zarządzania czasem w pracy, - pozytywny stosunek do ludzi, - umiejętność kontaktu z klientem,
Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, Praca w miejscowościach: : Bytom, Chorzów, Wrocław, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Tarnów Jeśli spełniasz powyższe warunki, zgłoś się! Możesz wysłać CV na adres: tasman@sod-janiszewski.pl lub zadzwonić pod numer: 663663889, powołując się na to ogłoszenie.